top of page

Senior house Eden - Jsme tu pro Vás!

Služby

Náš domov byl navržen tak, aby ubytování klientů bylo co nejpříjemnější a nabídlo jim maximální rozsah služeb. Domov splňuje nejmodernější kritéria, která jsou požadována pro podobná zařízení v EU, od nadstandardně vybavených pokojů po vysoce kvalitní lékařské a ošetřovatelské služby. Ceníme si zejména pohodlí a spokojenosti klientů. Ke klientům přistupujeme individuálně s ohledem na jejich přání, potřeby a zdraví. S ohledem na velikost domova se snažíme co nejvíce přibližovat domácí atmosféře.

1.Ubytování

 

Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny elektricky polohovatelnými postelemi s antidekubitními matracemi, televizory, stoly se židlemi a skříněmi. Součástí pokoje je také samostatné sociální zařízení s bezbariérovou sprchou a vyvýšenou toaletou. Po konzultaci mohou klienti pokoj dovybavit vlastním nábytkem a obrázky, aby se v místnosti cítili jako doma.

2.Stravování a nutriční péče

 

Připravujeme pro vás dietní jídla ve spolupráci se specializovanými odborníky na výživu a lékařem. Jídla se připravují pětkrát denně, v případě diabetické stravy šestkrát denně. Jídlo je inspirováno hlavně německou a českou kuchyní. Ceníme si také individuálních přání klientů, která vždy rádi začleníme do nabídky.

3.Lékařská a ošetřovatelská péče

 

Zdraví klientů je naší nejvyšší prioritou, a proto zajišťujeme 24hodinovou ošetřovatelskou péči a pravidelnou lékařskou péči. Praktický lékař se k nám dochází každý týden, psychiatr jednou za tři týdny. Spolupracujeme také s internistou, neurologem a výše zmíněným odborníkem na výživu. Sestry se také starají o klienty v jejich každodenních úkonech, které klienti již nemohou sami provádět. Veškerá péče je zaručena podle individuálních potřeb každého klienta.

4.Volnočasové aktivity

 

Pro naše klienty připravujeme různé aktivity tak, aby si udrželi sociální kontakty a necítili se osaměle. Dbáme na to, aby aktivity byly příjemné a obohacující. Spolu s ergoterapeutem připravujeme pestrou škálu terapií, jako jsou: muzikoterapie, trénink paměti, arteterapie, reminiscenční terapie nebo fyzioterapie či zdravotní cvičení. Součástí volnočasových aktivit je také vyrábění různých předmětů, které používáme i jako výzdobu. Volnočasové aktivity zahrnují také deskové hry, cvičební hry nebo narozeninové oslavy. Pravidelně se pořádají různé kulturní a zábavní akce a pořádají se různé výlety.

5. Fakultativní služby

 

Důležitou součástí našich služeb je také praní, žehlení a úklid pokojů. Zajišťujeme také služby kadeřníka, manikúry, pedikúry, osobního nakupování, které vyhovují přáním a potřebám klientů a mimo jiné zajišťujeme i bohoslužby. Klienti mohou například relaxovat ve venkovních prostorech nebo pěstovat květiny.

bottom of page