Ceník

Jednolůžkový pokoj

Preferujete soukromí a máte rádi svůj klid? Zvolte náš jednolůžkový pokoj s moderním zázemím. Součástí pokoje je elektricky polohovatelná postel, šatní skříň, skřínky, noční uzamykatelný stolek, stůl, židle, křesílko a televize s českými i německými programy. Některé pokoje mají také vlastní bezbariérové sociální zařízení.

Soukromí

Výhled do zahrady

Přístup na terasu rovnou z pokoje

1400 Kč / den

Dvoulůžkový pokoj

Dostatek prostoru a blízkého přítele vám zajistí náš prostorný dvoulůžkový pokoj. Většina pokojů má výhled rovnou do zahrady a vlastní sociální zařízení s bezbariérovým přístupem. Pokoje jsou vybaveny elektricky polohovatelnou postelí, televizí s českými i německými programy, stolem s křesílky a skříněmi.

Prostorné ubytování

Výhled do přírody

Vlastní sociální zařízení

1700 Kč / den

Třílůžkový pokoj

Máte rádi společnost a neradi trávíte čas sami? Vyberte si z našich třílůžkových pokojů, které se nachází u společenské místnosti, jídelny nebo sesterny. Pokoje jsou vybaveny polohovatelnými postelemi, televizí s českými i německými programy, šatními skříněmi, nočními stolky a stolem s křesílky.

Komunitní bydlení

Nedaleko společenské místnosti

Vlastní sociální zařízení

1200 Kč / den

Co je součástí ceny?

Ubytování ve vybraném typu pokoje (jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový) na zvoleném oddělení (A–F) s plným a moderním vybavením včetně připojení na internet. Dále pak samostatné nebo sdílené sociální zařízení s bezbariérovým přístupem a vyvýšenou toaletou. Po konzultaci možnost upravit si pokoj dle přání vlastním nábytkem či dekoracemi.

Stravování 5x až 6x týdně dietními jídly připravenými specializovanými odborníky na výživu a lékařem. Do nabídky pokrmů je možnost zařadit také individuální přání klientů.

Zajištění 24hodinové ošetřovatelské péče a pravidelné péče lékařů. Návštěva praktického lékaře probíhá každý týden. Péče je zaručena dle individuálních potřeb každého klienta.

Pestrá škála zábavných aktivit, které zahrnují deskové a cvičební hry a různou formu terapií. Pro klienty jsou pravidelně připravovány kulturní akce, výlety a narozeninové oslavy. Klientům je k dispozici také rozlehlá zahrada.

Máte zájem o přijetí do našeho domova?