+420 727 948 598

Vodňanská 1321, Prachatice II, 383 01 Prachatice, Czech Republic

©2017 BY SENIOR HOUSE EDEN S.R.O.

Poskytované služby

 

Ubytování 

Nabízíme moderní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Domov se zvláštním režimem je rozdělen na 5 oddělení - A, B, C, D a E.  
 Všechny pokoje mají bezbariérový přístup a jsou vybaveny víceúčelovým nábytkem. Součástí každého pokoje je prostorné WC a sprchový kout.
Uživatelé služby bydlí ve vybavených pokojích. K základnímu vybavení patří lůžko, noční stolek, uzamykatelná šatní skříň, prádelník, botník, zrcadlová stěna, stůl, židle. Vybavení pokoje si může uživatel doplnit vlastními drobnými předměty jako jsou např. obrazy, sošky, fotografie, květiny  apod. Uživatelé si mohou přinést s sebou televizor a rádio. Pokoje jsou vybaveny signalizačním zařízením s možností komunikace s ošetřujícím personálem.
Stravování
Stravování se připravuje v souladu se zásadami zdravé výživy, s ohledem na  věk a zdravotní stav (dietu) uživatele služby a je nedílnou součástí poskytovaných služeb.

V případě potřeby a na doporučení ošetřujícího lékaře, může uživatel využívat stravu diabetickou nebo jinak dietní, a to v závislosti na svém aktuálním zdravotním stavu. Strava se připravuje ve vlastní kuchyni, jídelní lístky jsou vyvěšeny ve všech patrech.

Většina uživatelů se stravuje v jídelně, kde je jim podle potřeby poskytnuta individuálně pomoc při konzumaci jídla. V odůvodněných případech, a na přání uživatele, je podáváno jídlo přímo na pokojích.